> SAFRAN AKÜ SATIŞ VE DESTEK > < 0546 823 10 10 <

> YOLDA KALAN MÜŞTERİLERİM İÇİN ACİL AKÜ HİZMETİ VERİYORUZ <

> 0546 823 10 10 <

> 0546 823 10 10 <

> satis@istanbulakucu.com<

 

Üsküdar Akücü

Üsküdar’ın tümünü kapsayan “akü” hizmetimiz, aracınızın park ettiği yere “akü” teslimi ve kurulumunu kapsamaktadır. Tüm müşterilerimiz, çalıştırma ve şarj ekipmanları için genel kontrollere ve sorun tespitine erişim hakkına sahiptir. Kurulum ücreti teslimat adresine göre değişmektedir. Müşteri hizmetlerimiz size fiyat bilgisi sağlayabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli “akü” türleri ve markalarımız mevcuttur.

Üsküdar'ın en tenha bölgelerinde bile “akü” hizmeti veriyoruz. Sorunlarınızı kaliteli bir şekilde gidereceğiz ve “Akülerinizi” takacağız. “Akü” sorunlarını onarırken ve tüm sistemleri incelerken yedi gün 24 saat hizmet veriyoruz.

Araçlarınızdaki “akülerin” bakım ve ölçümlerine büyük özen gösteriyoruz. Yerinde gerekli müdahaleyi yapıyoruz.

Üsküdar “Akücü” sistemimizde dinamo ve marş dinamosunun kömür bilyesi, klemens, burç ve dişli dahil bakımını yapmaktayız. Ayrıca şarjı ölçüyor ve tam olarak sağlamasını yapıyoruz.

Bakım ve İzleme Araç bakımının sürekli olması gerektiğinden, “akülerin” uzun süre dayanabilmesi için elektrot seviyesi, genel “akü” ve su oranı düzenli olarak kontrol edilmelidir. “Akülerin” mümkün olduğu kadar uzun süre çalışmasını sağlamanın tek yöntemi budur. “Akü” seviyeleri kontrol edildikten sonra terminallere ve oksidasyona karşı uygun önlemler alınabilir. “Akü” yüzeyini toz, sızıntı ve oksidasyondan uzak tutmak için mevsimsel bakım planlarına (yaz ve kış) ve ayrıca sürekli bakım ve temizlemeye uyulmalıdır. Aracın her yönünden yüksek performans ve doğru kullanım elde etmenin en iyi yolu, onu korumaktır.

> SAFRAN AKÜ SATIŞ VE DESTEK > < 0546 823 10 10 <

> YOLDA KALAN MÜŞTERİLERİM İÇİN ACİL AKÜ HİZMETİ VERİYORUZ <

> 0546 823 10 10 <

> 05436 823 10 10 <

> satis@istanbulakucu.com <